Hakkımızda

20 Yılı Aşan Sürede Güvenle!

Firmamız Türkiye’ de anne sütü ile ilgilenen ve 2000 yılından bu yana anne sütü alımının arttırılması doğrultusunda Çocuk-Kadın Doğum Doktorları ve tüm sağlık personelinin çalışmalarını destekleyici hizmetini sürdürmektedir.

Tüm anne sütü ile beslenme ekipmanlarını özellikle Elektrikli Anne Sütü Sağım Pompalarını Kiralama ve/veya Satış Yöntemi ile annelere ulaştırmakta ve Emme-Emzirme sürecinde Ücretsiz Anne Sütü Danışmanlığı ‘nı sürdürmektedir.

Amacımız; Dünya Sağlık Örgütü, Unicef ve TC Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan ilk 6 ay sürede bebeğin sadece anne sütü alabilmesini sağlamak, Anne sütünün miktarını arttırmak, Anne sütünü özendirmek, Annenin sütünün her damlasını bebeğe ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda faaliyetlerimiz; 24 saat kesintisiz anne sütü danışmanlığı, Hastane ve kliniklere, mülkiyeti firmamıza ait olan sağım sistemlerini uygulama amaçlı olarak yerleştirmek, Sağım sistemi kiralama yolu ile, annelerin ev ve iş yerlerinde sağım yapabilmelerini sağlamaktır. Anne sütünün ve doğal yollarla emzirmenin yapılmasını öncelikli olarak savunan firmamız, sağım sistemlerinin kullanımını ancak başarılı emzirmenin yapılamadığı durumlarda önerir ve asla emzirmenin yerini, pompa kullanımının almasına izin vermez.

20 Yıldır Buradayız

Sağlık Ekipmanları tedariklerini 20 yıldır sağlıyoruz.

%100 Memnuniyet

Tüm ürünlerimizin dezenfektasyonu sağlanmaktadır.

Adres Bilgilerimiz

Adres: Cevizlik mah. Fahri Korutürk cad. No: 30 Sukran Han kat3 daire 7 Bakırköy İstanbul

Telefon: 05334387955

E-mail: annesutupompasi@gmail.com